İletişim

Bizimle İletişime Geçmek , öneri , görüş ve sorularınız için ;

                 Bizimle iletişim için bir çok farklı kanal kullanabilirsiniz. Sosyal Medya olarak aktif ve gelen sorulara kişisel cevaplar verdiğimiz  toplamda iki hesabımız bulunmaktadır. En çok soruları aldığımız sosyal hesabımız Vücut Geliştirme TR Facebook Sayfamız. Çok samimi ve sürekli sohbet halinde bir çok kullanıcımız ile iletişim içinde bulunduğumuz bir başka iletişim aracı olan sosyal hesabımız  Vücut Geliştirme TR İnstagram Hesabımız.

                  Ben Sosyal medya kullanmıyorum diyenler içinde makalelerimizin altında bulunan yorum kısmından sorularına yanıt arayabilirler.  İletişim Daha resmi olsun kardeşim diyenler içinse bana  ulaşmak için mustafa.ulug@vucutgelistirmetr.com veya takımdan birine ulaşmak için bilgilendirme@vucutgelistirmetr.com adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

                  Güncel makaleler konular ve uygulamalardan haberdar olmak için aşağıda ki E-bülten kayıt formunu doldurarak bizden gelen haberleri ve size özel makalelerden haberdar olabilirsiniz. Hemen kayıt olun, işleriniz olsa bile size mail yoluyla her zaman ve her yerde bilgi erişimi sağlayabilelim.