Ücretsiz Program Al

Ücretsiz Program Al

Vücut Geliştirme TR olarak paylaşılan bilginin gücüne inanıyoruz. Ücretsiz program isteğinde bulunan okurlarımıza yardım etmek için bu yazıyı yazmaya başlıyoruz. Bu yazımızda ücretsiz program almak için gerekler ve istekleriniz hakkında bilgi vereceğiz.

ücretsiz antrenman programı
Antrenman Programı

Ücretsiz  Antrenman Programı Al!

Bildiğimiz üzere bir çok mobil uygulama ve Youtube kanallarında bu tür antrenman programları sağlayan kanallar bulunmakta. Genellikle eksik yada belirli bir sınıra kadar program veriliyor. Biz sizin isteğiniz doğrultusunda mail yolu ile bu iletişimi sağlamayı düşünüyoruz. Fakat bu programları bir rahatsızlığınız yada benzeri bir durum varsa kullanmayınız. Bu sorumluluğu maalesef biz kabul edemiyoruz. Biz bu işe ilgi duyan insanlara yardımcı olmayı hedefliyoruz, yazılarımızda ve benzeri içeriklerimiz hastalık yada benzeri teşhis  ve tedavi olarak görülemez. Bütün içeriklerimiz yazarlarımızın tecrübe ve deneyimlerini içeren yazılardır. Programları doğru veya yanlış  bulabilirsiniz. Bu yüzden  sizlere zarar verecek şeylerden siz sorumlu tutulursunuz.

Antrenman Programı  Nedir?

Antrenman Programı, belirli bir hedef için hazırlanmış, düzenli sıralı ve belirli etkenleri göz önüne alarak ortaya koyulmuş yol planıdır diyebiliriz. Antrenman programlarında sizin hangi günlerde spora zaman harcadığınız hangi gün hangi vücut bölgenizi çalıştıracağınız belirlenir.

Bizim size yardımda bulunduğumuz kısıma vücut geliştirme programı diyebiliriz. Şimdilik sadece Vücut Geliştirme sporunda kullanılan antrenman programları desteği vereceğiz. Bunun yanı sıra aklınıza takılan soruları Sosyal Hesaplarımızdan ve mail yolu ile iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Program için gereklilik

Aşağıda ki formda bulunan bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Bir kullanıcı birden fazla program alma isteğinizi tekrar formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Bu programlar, otomatik olarak değil yazarlarımız tarafından  oluşturulacak ve sizlere mail ile gönderilecektir. Bu yüzden formda iletişim bilgileri ad soyad vb gibi bölümleri dikkatli bir şekilde doldurunuz. Formun sonunda bulunan  mesaj  bölümünde ne kadar süredir spor yapıyorsunuz ne tür bir program istiyorsunuz belirtmeniz çok daha iyi bir iletişim kurmamızı ve karışıklığı önleyecektir.

Ücretsiz Program Al

Formu doldurduktan 1-2 gün içinde  programı mail adresinize göndermiş olacağız eğer program isteğinde bulunduğunuz halde size program ulaşmazsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Program alma isteğinizi doğrulamak için instagram hesabımız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.